O nás

Naše společnost se nachází ca. 20 km od Plzně ve Veselé u Rokycan. Počátky spadají do roku 1990, kdy se začala prosazovat jako rodinná firma v oboru dřevovýroby. Postupně z důvodu rozšiřování výroby došlo v roce 2001 k přemístění do bývalého areálu JZD. Dnes je hlavním zaměřením firmy výroba dřevěných obalů v podobě různých druhů palet, beden a přepravních konstrukcí.

4. června 2001 byla firma registrována pod obchodním jménem

BERY DŘEVOVÝROBA s.r.o.


Jedná se převážně o dřevěné produkty, které slouží jako ochrana zboží a dále pro jeho přepravu či skladování. Těmito výrobky jsou hlavně palety různých typů, bedny, dřevěné konstrukce, upravené hranoly, prkna atd. Hlavní surovinou pro výrobu je jehličnaté dřevo. Mezi nejčastější dřevinu patří smrk a borovice. Dále zhotovujeme výrobky v kombinaci, kdy je používána např. překližka, dřevotříska, OSB desky či plastové fólie. Firma je zaměřena, a podle toho i vybavena, především na výrobu atypických obalů a palet využitelných hlavně pro transport zboží zákazníka.

Našim klientům nabízíme výrobu a dodání obalů, které budou vyhovovat jejich požadavkům. Díky mnohaletým zkušenostem poradíme při výběru vhodného výrobku. Nabízíme možnost skladových zásob tzv. safety stocku u nás v areálu. Tato varianta je vhodná především pro firmy, které nemají možnost skladování velkého množství např. palet z důvodu plného využití jejich prostoru. V současné době vlastníme již dvě nákladní vozidla 7,5t a díky tomu můžeme i flexibilněji zavážet zboží dle požadavků. Nedílnou součástí našich služeb je také možnost tepelného ošetření materiálu dle standardu ISPM 15, často označovaného jako IPPC, potřebného pro vývoz do některých zemí z důvodu zahubení škodlivých organizmů.

Zakázky realizujeme od několika kusů až po kamionové dodávky. Našimi partnery jsou jak velké – nadnárodní společnosti, tak malí odběratelé s různým výrobním zaměřením. Působíme na českém a německém trhu. Naše obaly můžete najít  v Evropě, Americe či Asii, kam vyváží naši zákazníci převážně své zboží.