Skip to content

Spolupracujeme

rok 2022 / 2023

Spolupracujeme

rok 2018 / 2019

Naše společnost je dodavatelem jak do velkých nadnárodních firem, tak i do menších podniků, které využijí našich služeb.

V našem podnikání nám pomáhají mimo jiné i tito obchodní partneři jako např.:

Podporujeme

Podporujeme sportovní oddíly, sportovní akce pro děti, společenské akce (plesy), ale i jedince. Snažíme se podporovat především mládež a akce věnované jim.

V roce 2018 jsme podpořili Kubíka Královce.

Pomozte Kubíkovi splnit jeho přání i Vy.

„Jmenuji se Jakub Královec, je mi 10 let a bydlím s rodiči a sestřičkou Eliškou v Kamenném Újezdě u Rokycan.

Narodil jsem se předčasně, ale to by tak asi nevadilo, jako že mi zjistili skoro ve třech letech  diagnózu CDG syndrom typ 1A, je to velice vzácné genetické onemocnění, špatná glukosylace proteinů a má to špatný vliv na všechny orgány v těle.

Již od narození stále cvičím, rehabilituji, jezdím s maminkou do lázní a snažím se cvičit na speciálních rehabilitacích, co ovšem pojišťovny neplatí.

Tyto speciální rehabilitace se pohybuji v rozmezí +/- 40 tis. na 14 dní, jsou to velice intenzivní rehabilitace, které pomáhají. Letos bych měl absolvovat cvičení v centru AXON v Praze, ale to bude až po operaci kotníků, které mi srovnají.

Mým přáním a přáním rodičů je, abych se postavil na nohy a chodil, zatím umím lézt jen po čtyřech.

Pokud by mi někdo chtěl na tyto drahé rehabilitace přispět, rodiče mi zřídili transparentní účet, na který můžou lidé posílat libovolnou částku.

 

Předem moc děkuji Kubík.“

Číslo účtu: 212926956/0600

V roce 2019 jsme podpořili Emmičku Hájkovou z Rokycan, jejíž příběh naleznete na webových stránkách www.emmahajkova.eu , kde se také dozvíte jakým způsobem můžete pomoci i Vy.

V minulosti jsme podpořili např.:

  • Fotbalový oddíl TJ Hrádek – muži, ženy, mládež
  • Dětský den v Kamenném Újezdě
  • Veselský Herkules junior – 2. ročník

*Obrázky a loga jsou vloženy se schválením majitelů.